Ľan NATURAL - Maslová

Kód: 2184003
Neohodnotené
7,50 € / bm
Skladom (4 bm)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Šatovka Ľan je prírodná, ľahká, vzdušná látka, ktorá počas horúcich letných dní príjemne chladí a vďaka svojím vlastnostiam prirodzene pomáha proti poteniu. Ľan patrí v súčasnosti medzi obľúbené prírodné materiály, aj napriek svojej krčivosti. Látka so zložením zo 100% ľanu a s gramážou 110 g/m2 sa nemusí podšívať, čo je jeho najväčšia výhoda hlavne v lete a dobre sa udržiava. Ideálna na šaty, sukne, nohavice, kraťasy, saká, ale má široké využitie aj ako dekoračný materiál.

Dodatočné parametre

Kategória: Ľan
Farba: Maslová
Zloženie: 100% ľan
Šírka: 145 cm
Gramáž: 110 g/m2
Ošetrovacie symboly: Spolocenske Latky.png
Krajina pôvodu: Európsky výrobca
Nevypĺňajte toto pole:
LT Avatar autora chybný popisok k tomuto ľanu 25.7.2023 22:41
Gramáž tohto ľanu je polovičná oproti tomu, čo sa píše v popisku. Má 110g/m2, vážila som to, lebo veľmi presvitá. Musím teraz šiť z dvoch vrstiev a mám tým pádom polovicu látky, takže som musela prispôsobiť aj strih. No nevadí, ja sa len učím šiť, preto som aj zobrala ten najlacnejší, ale pre ostatných by bolo dobré toto vedieť. Inak všetko v poriadku, látka je kvalitná a farba je pekná, krajšia ako na obrázku. Keby som chcela kúpiť 110g, bola by som úplne spokojná.
Odpovedať
B Avatar autora Chyba gramáže Ľan natural 28.7.2023 09:18
Dobrý deň p.Tvrdoňová, ďakujeme za upozornenie, chyba nastala na našej strane, nakoľko máme dve kvality Šatovky Ľan Natural. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom Bargertex