Kobercové štvorce - IVC Clay Create 987

Kód: 45075
Neohodnotené
39,20 € / m2
Na objednávku
Možnosti doručenia

  • 1 balenie = 5 m2 = 20 ks obdlžníkov  
    Objednávajte po baleniach - 5 m2 / 10 m2 / 15 m2 / 20 m2...  

  • Potrebovali by ste pomôcť s MONTÁŽOU, máte záujem o ODBER VIAC AKO 50 m2 alebo Vás zaujíma cena dopravy vašej objednávky? Radi Vám pripravíme cenovú ponuku. Napíšte nám!

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúkame kvalitné objektové kobercové štvorce vhodné pre všetky zaťažované priestory ako sú kancelárie, obchodné priestory ale aj domácnosti. Výhodou kobercových štvorcov je jednoduchosť a možnosť výmeny pri znečistení alebo opotrebovaní.

Hravé prieskumy zrodené z ručne vyrábanej keramiky
Clay Create je hravý vzor náhodnej pokládky, ktorý odráža umeleckú stránku materiálu s meniacim sa farebným gamutom, ktorý pridáva vzrušujúce možnosti prechodu na miešanie a zladenie inštalácií Rudiments.
Clay Create prináša slobodu do kolekcie Rudiments v prechodnej kobercovej doske, ktorá skúma expresívnu kvalitu hliny ako materiálu s funkčným aj umeleckým využitím. Pridaním farebných kombinácií, ktoré nás posúvajú z jedného odtieňa do druhého, náhodný laický dizajn odzrkadľuje možnosti nových foriem, ktoré hlina stimuluje.
Vďaka 12 energizujúcim farebným prevedeniam prináša Clay Create do schém ducha dobrodružstva. Mix a párovanie v nespočetných kombináciách, Clay Create sa dá použiť na preskúmanie meniacich sa režimov činnosti, smeru a prechodu v náhodne položenej kobercovej doske, ktorá poskytuje príležitosť preskúmať remeslo dobrého dizajnu podlahy.

→ Inšpirujte sa katalógom kolekcie IVC RUDIMENTS

Dodatočné parametre

Kategória: CLAY CREATE
Kód Farby: 987
Balenie: 5 m2 / 20 ks
Rozmer štvorca: 25 x 100 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: