Kobercové štvorce - IVC Jute 363

Kód: 44696
Neohodnotené
35,60 € / m2
Na objednávku
Možnosti doručenia
  • 1 balenie = 5 m2 = 20 ks štvorcov  
    Objednávajte po baleniach - 5 m2, 10 m2, 15 m2, 20 m2...  

  • Potrebovali by ste pomôcť s MONTÁŽOU, máte záujem o ODBER VIAC AKO 50 m2 alebo Vás zaujíma cena dopravy vašej objednávky? Radi Vám pripravíme cenovú ponuku. Napíšte nám!

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúkame kvalitné objektové kobercové štvorce vhodné pre všetky zaťažované priestory ako sú kancelárie, obchodné priestory ale aj domácnosti. Výhodou kobercových štvorcov je jednoduchosť a možnosť výmeny pri znečistení alebo opotrebovaní.

Elegancia tkaných prírodných textílií
Juta, zrodená z ručne tkaných prírodných textílií, je zmes kobercových dlaždíc, ktorá dáva jemný a nepopierateľne elegantný vzhľad schémam skúmajúcim kultúrny význam podláh. Hrubo spriadané rastlinné vlákna tkaného hesianu prinášajú subtílnej a elegantnej jute prirodzený význam. Tento celoplošný dizajn inšpirovaný najstaršími ručne tkanými podlahami ponúka jemný prístup k použitiu textúry na otvorených plochách, pričom jeho vzor odzrkadľuje príjemný efekt organických textílií pre kobercové dlaždice, ktoré uvoľňujú ducha.
Juta sa dodáva vo všetkých 12 farbách kolekcie Rudiments, pričom sa využívajú kombinácie, ktoré spájajú funkčné farby s dopĺňajúcimi sa trendovými odtieňmi pre kombinácie, ktoré prinesú harmóniu komerčným projektom.

→ Inšpirujte sa katalógom kolekcie IVC RUDIMENTS

Dodatočné parametre

Kategória: JUTE
Kód Farby: 363
Balenie: 5 m2 / 20 ks
Rozmer štvorca: 50 x 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: