Kobercové štvorce - IVC Teak 848

Kód: 45010
Neohodnotené
35,60 € / m2
Na objednávku
Možnosti doručenia
  • 1 balenie = 5 m2 = 20 ks štvorcov  
    Objednávajte po baleniach - 5 m2, 10 m2, 15 m2, 20 m2...  

  • Potrebovali by ste pomôcť s MONTÁŽOU, máte záujem o ODBER VIAC AKO 50 m2 alebo Vás zaujíma cena dopravy vašej objednávky? Radi Vám pripravíme cenovú ponuku. Napíšte nám!

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúkame kvalitné objektové kobercové štvorce vhodné pre všetky zaťažované priestory ako sú kancelárie, obchodné priestory ale aj domácnosti. Výhodou kobercových štvorcov je jednoduchosť a možnosť výmeny pri znečistení alebo opotrebovaní.

Štruktúra postavená na našom spojení s drevom
Teak, ktorý skúma naše vrodené spojenie s drevom, je náhodne položená kobercová dlaždica so štruktúrovaným vzhľadom a ležérnym nádychom pre nekonečné možnosti kombinovania.
Teakové začiatky možno nájsť vo svetle a tieni, ktoré vrhajú naolejované bloky usporiadané do ľubovoľných geometrických vzorov, ktoré vytvárajú štruktúrovanú, ale neformálnu estetiku na otvorených priestranstvách. Vzor odráža rôzne výšky blokov, prináša náhodné svetlé zdvihy a tmavé hĺbky, ktoré dodávajú tejto naturalistickej kobercovej dlaždici prekvapivý grafický rozmer.
Vyvážené tónové kombinácie Teaku v kombinácii s inými štýlmi od Rudiments sú sofistikovaným náhodným doplnkom dnešných komerčných interiérov.

→ Inšpirujte sa katalógom kolekcie IVC RUDIMENTS

Dodatočné parametre

Kategória: TEAK
Kód Farby: 848
Balenie: 5 m2 / 20 ks
Rozmer štvorca: 50 x 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: